Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
266 postów 42 komentarze

Forum kolejowe

infokolej - Nie boimy się kontrowersyjnych tematów!

Prokuratura swoje, a sąd swoje

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie wiedzie się ostatnio władzy ludowej w sądach powszechnych.

W zeszłym roku Sąd Rejonowy w Legnicy uwzględnił zażalenie administracji naszego forum na postanowienie prokuratury, która na wniosek upolitycznionego zarządu Kolei Dolnośląskich zażądała wydania aż 24 adresów IP użytkowników forum, którzy zdaniem prezeski Genowefy Ładniak mieli ją znieważać i pomawiać w okresie trzech ostatnich lat. Tym samym prokuratura jak i zarząd Kolei Dolnośląskich, a poniekąd również Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego (właściciel KD), ponieśli w sądzie sromotną porażkę!

Wczoraj natomiast Sąd Apelacyjny w Łodzi uniewinnił autora strony Antykomor.pl od zarzutu znieważenia prezydenta RP.

Niedawno do Sądu Okręgowego w Legnicy (znów ta nadgorliwa legnicka prokuratura) wpłynął akt oskarżenia przeciwko twórcy portalu Kontrowersje.net za tekst zatytułowany "Polską rządzą dwa ruskie cwele: Tusk i Komorowski". Czy i tym razem legnicki sąd wykaże zdrowy rozsądek i uzna, że osoby pchające się na stanowiska kierownicze w administracji państwowej i w spółkach utrzymywanych przez podatników muszą się liczyć z publiczną krytyką swoich nieudolnych rządów?

29 stycznia 2009 r. zarząd PKP SA nasłał prokuraturę na nasze forum, za rzekome zniesławienie Andrzeja Wacha, ówczesnego szefa Grupy PKP. W związku ze zbliżającą się kolejną rocznicą tego hańbiącego władze PKP wydarzenia, przypominamy artykuł "Metody zamykania ust na kolei".

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY